Gockinga wedstrijd 2025

Op 12 Oktober van dit jaar heeft Airsport KC weer voor het eerst in lange tijd mee gedaan aan de Gockinga wedstrijd bij KC Gooi en Eemland in Hilversum. Dit is een samengestelde wedstrijd waarbij het team bestaat uit 5 Handlers  en honden  die uitkomen in de Obedience en 4 handlers en honden die uitkomen in de Agility.

In totaal deden er 5 teams mee aan deze wedstrijd.

Het was een enorm gezellige dag met een hele sportieve sfeer

Ons team van Aisport KC heeft de Loes van den Boogaard beker gewonnen voor het beste team Agility en als kers op de taart  mochten wij ook nog eens de Jonkheer Gockinga Bokaal voor het beste team Overall mee naar huis nemen.

Supertrots zijn wij natuurlijk vooral op onze honden die iedere week met ons meegaan naar het traingsveld en zich altijd 100% voor ons inzetten en daar zelf ook heel veel plezier aan beleven.

In de Obedience kwam uit:

Ann-Sofie Hulshof-Diederich met haar superknappe Labrador Dobby. Samen hebben ze nog niet heel veel ervaring met wedstrijden maar hebben deze dag een hele mooie prestatie neergezet.

Daphne van der Voort met haar bordercollie Nami. Nami is een agilityhond maar  speciaal voor deze gelegenheid heeft deze combinatie Obedience lessen gevolgt en dat is zeker niet zonder resultaat gebleven.

Diane van der Linden met haar bordercollie Dexter die samen in de obedience 3 zijn uitgekomen. In deze combinatie zitten heel wat trainingsuurtjes en om deze twee dan ook bezig te zien op dit niveau is echt een feestje.

Ina van der Kamp met haar getalenteerde all round schipperke Joris. Joris kan zowel een rondje lopen in de Agility als shinen in de obedience. Ina en Joris hebben mooie cijfers gehaald op deze wedstrijd. 

Martina Vokurkova deed met haar leen -labrador Daisy mee. Met de ervaring van Martina en het trouwe karakter van Daisy waren deze twee een gouden duo deze wedstrijd.

In de agility kwam uit:

Iris Dweelaard met haar Australian Shepherd Odin liepen samen 2 mooie foutloze rondjes. Deze combinatie  loopt vaker een wedstrijd en zijn al heel goed op elkaar ingespeeld 

Loes Kerzaan en haar kruising labrador Dana die zoals we van ze gewend zijn hele mooie raakvlakken lieten zien. Zij hebben deze wedstrijd weer een mooie prestatie neergezet.

Helen Artmanni met sheltie reu Finn hebben samen de 1e plaats  individueel gewonnen in de derde graad en hebben hiermee een mooie bijdrage geleverd voor het team 

Diane van der Linden met haar supersnelle bordercollie Floyd hebben hele mooie stukken laten zien in het parcours 

Het team van Airsport KC kijkt terug op een zeer geslaagde dag  

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *